on utorok, 1 apríl, 20141. Veľkonočný TRH na Horárni

Velkonocny-trh2014_A4_v13dA je to tu. Všetko pučí, všetko kvitne, slniečko svieti a ľudí je vonku habadej. O to viac to všetkých láka aj do prírody a teda aj do Horského parku.  Po veľmi príjemnom úspechu 3. Vianočného trhu na Horárni, kde prišlo približne 1000 ľudí počas jedného dňa, sa Nadácia Horský park rozhodla urobiť z trhov tradíciu. A tak už 13. 4. 2014 od 10:00 do 17:00 to bude v Komunitnom centre Horáreň opäť “bzučať” šikovnými predajcami so svojimi krásnymi ručne vyrábanými vecičkami a kupujúcimi, ktorý budú mať znovu dôvod na príjemné komunitné stretnutia.

Počasie dúfame bude akcii priať a v tom prípade nebudú stánky iba vnútri Lesnej školy ale aj pred ňou, čiže o to viac ich bude. Takisto bude pre návštevníkov pripravený aj workshop pre šikovné ručičky malých či veľkých s veľkonočnou tematikou a nebude chýbať jarné občerstvenie. 

Podmienky na predaj sú rovnaké ako pri Vianočnom trhu, keďže cieľom je aj podporiť Nadáciu Horský Park, ktorej ide 10% z tržieb na rozvoj jej ďalších aktivít. Počet stánkov bude opäť obmedzený,  a tak v prípade záujmu a miesto prosím kontaktujte Katarínu Procházkovú (horaren.prochazkova@gmail.com) najneskôr do 8.4. 2014. V maili uveďte, čo konkrétne by ste chceli predávať, prípadne napíšte odkaz na stránku, kde sa vaše výrobky dajú vidieť a taktiež vaše identifikačné údaje (meno, priezvisko, adresa trvalého pobytu), v prípade firmy, sídlo.

Nasledovný deň od uvedeného termínu budeme informovať vybraných predajcov. Kritéria výberu sú originalita produktov a poradie prihlásených.

Takže všetkých srdečne pozývame a tešíme sa na vás!

Zdieľajte!

Napíš reakciu