on štvrtok, 25 apríl, 2013Ďalšie cestokino…

28.4. 19:00  – Dobrodružná KOLUMBIA  – predstavia Lenka Gondová a Štefan Kardoš

Premietanie o zážitkoch z putovania po horách a bažinách, kde číha smrť. Honba za anakondou. Zážitky a fotografie z prvej časti návštevy Venezuely a Kolumbie.

12.5.  – 20:30 –  MONGOLSKO – nekonečný priestor na 1 myšlienku – predstaví Monika Haasová

Amsterdam bolo preplnené mesto. Tisíc stretnutí. Všetci sa niekam náhlili. Hluk, zhon aj v noci. Hľadám na mape krajinu s najmenšou populáciou, chcem vidieť len prírodu. Putujeme na koňoch, dni a dni nevidíme jedinkého človiečika. Len obrovský priestor, nekonečný obzor, široké pláne, ticho, a dlho nič. Á… konečne vidím jedného človeka!

26.5.20:30 –  Ako chutí VENEZUELA – predstavia Lenka Gondová a Štefan Kardoš

Voľné pokračovanie premietania z cesty po Venezuele a Kolumbii – časť Venezuela. Cestami – necestami po Venezuele – najkrajšej a smutnej krajine. Nocovanie v tajomnom pralese národného parku Rancho Grande. Turizmus na karibskom pobreží po venezuelsky – bojuj alebo utekaj.

23.6.  – 20:30 – KAZACHSTAN

30.6. – 20:30 – GRUZÍNSKO

Zdieľajte!

2 komentáre to “Ďalšie cestokino…”

  1. poke coins hack pondelok, 8 máj, 2017 17:32

    JudyB. Great news. These things take time but they work out. I read that they estimate that it will take at least 6 months or more to train Rahy’s Attorney to be a pony horse like Lava Man. These guys like your PC are smart and they can learn just like those Clydesales.

  2. coin generator image pondelok, 8 máj, 2017 18:05

    for the meat and potatoes of fiction, character interaction. If I can not only predict what will happen but most of the dialogue, well, I’ll leave that book to a younger reader who hasn’t read as much as I have, because of the old truism: if you read a lot of what you love most, it’s harder to find any surprises.However, characters acting randomly, especially for shock value, leaves me cold.

Napíš reakciu