on pondelok, 26 september, 2011III. Prednáška – Workshop: Taoistické uzdravujúce vnútorné cviky

V sobotu, 1. októbra sa uskutoční už III. prednáška – workshop, vedený doc. Ing. Alexandrom Ikrinským, PhD., držiteľom zahraničných certifikátov, ktorý sa zaoberá témou už 30 rokov.
Aby sa nezabudlo, ide o staročínske cviky overené 6000 rokmi používania, zamerané na liečenie bežných i „civilizačných“ ochorení. Liečenie bez operácií, bez liekov, bez bolestí, bez rizík a bez vedľajších účinkov. Liečenie „iba“ cvičením. Funguje rovnako spoľahlivo ako akupunktúra. 

Aktuálny workshop bude na tému DEPRESIA a STRES. K dispozícii budú texty aj pomôcky, figurantka ako aj individuálne rady a návody.
Pre ohraničenú kapacitu podujatia je treba, aby sa vážni záujemcovia vopred prihlásili poukázaním 8 € (pre dôchodcov a študentov 6 €) poštovou poukážkou na adresu Nadácia Horský park, Majakovského 13, 81104 Bratislava, alebo zaplatili v kancelárii nadácie v Horárni Horský park (Lesná 1 – horáreň, denne od 15.00 do 18.00), alebo poukázali tento obnos na účet 3643246112/0200 (v poznámke uveďte svoje meno a priezvisko).

Zdieľajte!

Napíš reakciu