on utorok, 13 júl, 2010Letná Tančiareň pod Stromami

Od 18.7.2010 a nasledovne každú nedeľu poobede (od 15:00 do 19:00), Nadácia Horský Park v spolupráci s Hlavným mestom  Bratislava a grantovým programom ARS BRATISLAVENSIS pozýva do tanca a na príjemné posedenie všetkých obyvateľov Bratislavy, blízkeho okolia aj turistov, ktorí majú chuť prispieť k obnove starej bratislavskej tradície, verejnej tančiarne.

Do rytmu Vám štandardne bude hrať Salónne trio s repertoárom klasických šlágrov ako napr. od Františka Krištofa Veselého, ale vystriedajú sa aj iné kapely ako Vlado Vizár Jazz online casino Quartet (teraz v nedeľu 18.7.!) alebo klavirista Gabriel Fingas. Presne údaje o ich účinkovaní očakávajte čoskoro tu na stránke Horárne a na facebooku Letná Tančiareň pod Stromami.

Či už ste tanečný harcovník, alebo máte chuť pozvať svoju slečnu na romantické rande, alebo predviesť Vášmu milému ako Vám to na parkete ide, alebo Vám prídu priatelia zo zahraničia a vy máte chuť ukázať im niečo zo starej Bratislavy, nedeľná Horáreň je miestom, ktoré by ste nemali obísť!

Čo dodať na záver, jednoducho príďte, skúste, zatančite si a povedzte o tom svojim priateľom…vidíme sa na Horárni! 🙂

PS: V prípade záujmu tiež plánujeme robiť workshop-y, ktoré by sa začinali okolo 13:00 až 14:00, kde Vás majstri tanca naučia základné kroky štandardných tancov ako valčík, tango,…  A to všetko úplne zadarmíčko vďaka ARS BRATISLAVENSIS!

Zdieľajte!

Napíš reakciu