on streda, 19 november, 2008Ranné cvičenia na Horárni

Od pondelka, 24. novembra, začínajú pravidelné raňajšie cvičenia TAI CCHI na Horárni. Ponúkame Vám fyzický kontakt so staročínskym cvičebným systémom, ktorý je už tisícročia zameraný – a overený – na ovplyvňovanie a ovládanie  prúdenia vnútornej životnej energie – čchi. To má  podľa čínskej tradičnej medicíny kľúčový význam pre vitálnosť i zdravie ľudského organizmu. (Mimochodom tradičná čínska medicína  bola pred nedávnom v USA uznaná ako disciplína rovnocenná k euro-americkej modernej medicíne.)
Ak Vám cvičenie TAI-CCHI prinesie badateľný osoh a prebudí Vašu zvedavosť, stalo sa to najdôležitejšie. Cvičenie je kombináciou uvoľňovacích a zahrievacích cvičení, jemných, ale výdatných foriem pohybu, dýchacej techniky a vedomej „práce“ s vlastnou životnou energiou. Cvičením Vás bude sprevádzať skúsená cvičiteľka.

Systém umožňuje súbežné cvičenie úplných best online casino začiatočníkov, pokročilých, mužov, žien, detí, dospelých. Stačí pohodlný odev a obuv na cvičenie a päťdesiatkorunáčka na pokrytie réžie. Všetko  ostatné sa postupne dozviete.

Príďte okúsiť celkom novú skúsenosť. Príďte vyskúšať, čo Vám môže TAI – CCHI priniesť.
Cvičíme vždy v pondelok 7.30 až 8.30 v Lesnej škole oproti Horárni Horský park (Lesná 1, BA).
Kontakt: Jarka Welterová, 0905 962 965, mail: welterova@stonline.sk

Zdieľajte!

Napíš reakciu