on streda, 26 apríl, 2017TÓNY v TôNI 2017 – zahajujeme koncertnú sezónu

Séria sezónnych komorných koncertov na terase kaviarničky Libresso Horáreň – TÓNY v TôNI – pokračuje aj v tomto roku a to vo veľkej radosti rovno 20timi koncertami dokopy.  Ako vždy vo ŠTVRTOK od 19:00.

Keďže kapacita sedenia na terase je obmedzená, rezervácia stolov na každý koncert je nutná a má svoje pravidlá: – stôl je pre vás rezervovaný od 18:15 ale musíte prísť najneskôr do 19:00. Inak budeme stôl nútení uvoľniť pre ľudí, ktorí budú mať záujem o sedenie na koncert v daný moment.
Takže volajte prosím na číslo 0903 580 111 alebo píšte email na procha@horaren.sk.
Ďakujeme za pochopenie, robíme to k spokojnosti všetkých. 🙂

A teraz to hlavné. 🙂 Tóny v tôni “odpálime” už tento švrtok 27.4. a budeme sa stretávať každý týždeň v rovnakom čase až do 12.10. ! (s výnimkou júla a augusta, kedy ešte pribudne Tančiareň pod stromami a koncerty sa budú konať iba každý druhý týždeň).

PROGRAM na APRÍL – MÁJ 
27.4. – OTVÁRACÍ KONCERT – Erik Šulc (rytmika,spev) a Valér Miko (klavír) – Serpico Acoustic

Serpico Acoustic je oddychový projekt spriatelených bratislavských muzikantov pod vedením Erika Šulca z Medial Banana. Do Horárne tentokrát zavíta spolu s klavíristom a skladateľom Valérom Mikom. Môžete sa tešiť na svetové aj domáce rock-pop-reggae cover verzie v akustickom prevedení.

4.5. – Ado Juráček (gitara,spev)

Ado Juráček je slovenský pop-folkový spevák a pesničkár. Charakteristickou črtou jeho piesní je prepojenie akustického folku a havajského ukulele.
V roku 2015 prezentoval s podporou značky Furch videodenník Na cestách s Little Jane. V roku 2016 vydal pod hlavičkou Folkie Records eponymný album obsahujúci skladby Kalifornia, Mark a Rima, Ja viem, ktoré sú plodmi inšpirácie z ciest po kalifornskom pobreží a havajskom ostrove Oahu.
V roku 2016 založil komunitu nezávislých pesničkárov Folkie. Hlavným zámerom projektu je zvýšenie povedomia o pesničkároch v krajinách Vyšehradskej štvorky, prezentácia ich tvorby prostredníctvom youtube kanálu a živých koncertov.

11.5. JAZZ pre DVOCH – Vlado Vizár (trombón) a Patrícia Páleníčková (gitara,spev)

Patrícia Páleníčková a Vlado Vizár, mali v úmysle vytvoriť komorné, nevšedné a zvukovo zaujímavé akustické spojenie gitary a trombónu obohatené spevom v striedajúcich sa témach a improvizáciách. Repertoár formácie je zostavený zo skladieb, ktoré pramenia z osobného nadšenia pre swing, mainstream, latino a traditional, ktoré títo skúsení sólisti podávajú profesionálnym, im príznačným jazzovým podaním.

18.5. Juraj Schweigert (ústna harmonika) & friends

25.5. Miles White (saxofón) & Gabo Jonáš (klavír) & Juraj Kalász (kontrabas)

Príjmite naše pozvanie, budeme sa tešiť! 

Tím Libressa Horáreň a Nadácie Horský park

Zdieľajte!

Uzatvorené