on piatok, 2 jún, 2017Tóny v tôni pokračujú aj v júni

… s nasledujúcim PROGRAMOM
1.6. – Chick2Chick Trio

Očakávať môžete šarmantné trio hudobníčiek, ktoré zaujímavo aranžuje známe hity z celého sveta a ozvláštňuje ich svojim krásnym trojhlasom. Taktiež majú aj svoje vlastné skladby, ktoré stoja za to. Žánrovo-pop,jazz,blues.

Kristin – vocal & cajon
Zuzka – vocal
Kristinka – vocal & piano

8.6. – Peter Lipa jr – GRAND BUFFET

Výborného jazzmana a klaviristu Petra Lipu ml. netreba veľmi predstavovať. Jeho otec Peter Lipa v Libresse Horáreň dlhé roky otváral koncertnú sezónu a zároveň oslavoval svojej narodeniny.

Druhá generácia v osobe Petra Lipu jr – keyboards&electronics a Michala Fedora – drums má názov Grand Buffet. Očakávať možno hudbu žánrovo rozmanitú, ale hlave Electro, Hip Hop, NuJazz, Soul.

15.6. – DJ set BEYUZ

Vášnivý milovník hudby, zberateľ, hudobný producent, dj a radiový moderátor/selektor Beyuz je rodákom z bratislavského starého mesta. Jeho vzťah k world music rôznych exotických končín reflektuje ako jeho osobnosť tak aj jeho hudobný vývoj. Už teraz sa môžete tešiť na hudobnú zmes plnú dobrej nálady z rôznych koncov sveta.

22.6. – JaZz Belles

Projekt JaZz Belles je unikátnym spojením dvoch nadaných študentiek konzervatória, ktoré spája láska k hudbe. Repertoár zostavy tvoria prevažne štandardy jazzových velikánov v zaujímavých úpravách s prvkami latino hudby, soulu a blues. Nechýbajú v ňom však ani aj známe funkové a popové skladby v príjemných aranžmánoch.

Zuzana Kováčová (spev, saxofón): študuje saxofón u Dušana Húščavu, no už od detstva sa prezentuje spevom. Inšpirujú ju jazzové legendy ako Ella Fitzgerald, Billie Holliday a Sonny Stitt.

Juliána Gazdagová (saxofón) je absolventka hry na saxofón u Miloslava Suchomela, no stále súkromne študuje u Radovana Tarišku. Vychádza z tvorby legendárnych saxofonistov ako Charlie Parker, Cannonball Adderley, avšak inšpiruje ju taktiež súčasný Kenny Garrett.

Hudba tohto zoskupenia predstavuje unikátny ženský pohľad na odkaz vyššie spomenutých hudobných velikánov. Každý z poslucháčov si v repertoári zaručene nájde to svoje.

Keďže kapacita sedenia na terase je obmedzená, rezervácia stolov na každý koncert je nutná a má svoje pravidlá:
– stôl je pre vás rezervovaný od 18:30 ale musíte prísť najneskôr do 19:00. Inak budeme stôl nútení uvoľniť pre ľudí, ktorí budú mať záujem o sedenie na koncert v daný moment.
Takže volajte 0903 580 111 alebo píšte na procha@horaren.sk.
Ďakujeme za pochopenie, robíme to k spokojnosti všetkých. 🙂

Zdieľajte!

Jedna reakcia to “Tóny v tôni pokračujú aj v júni”

  1. […] 15.6. štvrtok 19:00 – TÓNY v TôNI – koncerty v horárni – DJ set BEYUZ […]