on streda, 9 október, 2013Vianočný trh 2013

Radi by sme vás informovali o tom, že sme začali s prípravou tretieho ročníka Vianočného trhu v Horskom parku.

Vianočný trh sa bude konať v nedeľu, 1.12.2013, v čase od 10.00 do 16.00 hod., v stredisku Horáreň, konkrétne v Lesnej škole (oproti hlavnej budove Horárne).

V tejto prekrásnej lokalite chceme pokračovať v milej tradícii a povzbudiť  “komunitného ducha” – prilákať čo najviac ľudí z okolia, aby si našli v predvianočnom čase chvíľu na stretnutie so susedmi a blízkymi. Cieľom je aj podporiť Nadáciu Horský Park, ktorej ide 10% z tržieb predajcov na rozvoj jej ďalších aktivít.  

Veľmi by sme uvítali aj aktívnu účasť našich podporovateľov. Ak by ste mali záujem zúčastniť sa predaja na našom vianočnom trhu, k dispozícii je obmedzené množstvo stolov v Lesnej škole. Preferujeme predaj vlastných produktov, ako napr. sviečky, adventné vence, šperky, keramika, drôtené či drevené výrobky, príp. koláče, med, oplátky alebo zaujímavé starožitnosti, či knihy. Pre záujemcov je k dispozícii aj priestor pred Lesnou školou, kde sa môže predávať občerstvenie (varené víno, punč, kapustnica, čerstvé oplátky, ríbezlák a pod.). Podmienkou je vlastný stánok.

V prípade záujmu kontaktujte prosím Katarínu Procházkovú (katrina.prochazkova@gmail.com, 0948 111 909) najneskôr do 1.11. 2013.

Do piatich dní od uvedeného termínu budeme informovať vybraných predajcov. Kritéria výberu sú originalita produktov a poradie prihlásených. ĎAKUJEME a tešíme sa na vás!

Zdieľajte!

Napíš reakciu