on streda, 18 marec, 2009Workshop – maľovanie na hodváb

satky31Obľúbený kurz maľovania hodvábnych šatiek sa, pre veľký úspech, uskutoční opäť v sobotu, 28. marca 2009, v čase 11.00 – 13.00 hod. v Lesnej škole oproti Horárni. Účastníci sa naučia techniku, ktorou si – pod odborným vedením p. Evy Lučeničovej – vlastnoručne zhotovia maľovanú šatku. Tentokrát na tému “živel – vzduch”. Vítaní sú rodičia s ďeťmi, ako aj seniori. Zažijete tvorivý proces arteterapie a kolorterapie. Rámy, hodvábna textília, farby, štetce budú k dispozícii.  Cena workshopu: 13.50€ /osoba. Počet miest obmedzený, záväzné prihlášky a informácie u p. Evy Lučeničovej – tel: 0903 428 883.

Zdieľajte!

Jedna reakcia to “Workshop – maľovanie na hodváb”

 1. Anna Szulenyiova utorok, 31 marec, 2009 13:02

  Dobry den,
  v sobotu bola Saska na malovani hodvabnych satiek v Horani.
  Okrem toho, ze som od pani Lucenicovej kupila jednu uz hotovu satku pre starsiu dceru, dohodli sme si, ze vyrobi nejake aj pre mna, lebo som nedavno stratila svoju oblubenu satku. Saska doniesla domov krasnu satku. Ani som netusila, ze moze nieco take pekne urobit. Prisla odtial uplne natesena a hned volala starsej sestre, aby sa s nou podelila o radost…
  Takze spokojnost bola na vsetkych stranach…. uz teraz sa obidve dcery tesia na dalsie malovanie satiek, ktore ma byt 18.4.2009.
  Vdaka samozrejme patri aj Vam, ze taketo pekne veci organizujete….

Napíš reakciu