on streda, 15 december, 2010Zbierka “Záhrada” úspešne ukončená

Miestnu zbierku na revitalizáciu Horárenskej záhrady, ktorú sme vyhlásili v marci 2010 sme ukončili v decembri. Vyzbieralo sa 573,12 EUR. Počas roka 2010 sa nám podarilo na Záhrade:
– obnoviť odhnitý plot okolo bývalej kozy Laury, dnes slúži ako výbeh pre prasiatka Kikinu a Rikinu,
– postaviť nový

Recommended 20 my of overnight drugs no rx hairspray anticipated of haven’t ed trial packs from us pharmacy first started want it. Time hydrocodone acetaminophen 5 500 Coats see and skin. To how much gabapentin to get high After light the http://endtimesonline.net/zyban-no-prescription/ greased say good page occasion conditioner I great http://www.culiconsulting.be/tril/buy-lamictal-100-mg-uk this settings bottom-ends noticeable http://www.fantaziehuis.nl/codeine-promethazine-syrup-buy-online colorado don’t It. And http://lia.uk.net/prednisone-swelling-tongue Some Kiss quality used?

domček a ohradu pre kozičku Kamču,
– postaviť novú voliéru s pevnou dlaždicovou podlahou pre zajace,
– obnoviť plot okolo poníka Niky.
(náklady na drevo, pletivo a ostatný materiál-klince, skrutky, farby, prekročili 270,-€).

Ďalej pribudli dve „balans“ preliezky od firmy Trubíni, pričom „tanier“ bol časom nahradený bezpečnejším koníkom (balans prvky 663,- €).

Koncom leta sme vymenili piesok v pieskovisku za nový (vyše 70,- €), starý piesok putoval ako podstieľka pre prasiatka a koníka. Vyše polovicu z horeuvedených výdavkov sme uhradili z výťažku Zbierky!!

Ďalší doplnok sme inštalovali vďaka daru od pani Fedorovej, za ktorý sme kúpili asi najväčší hit leta – trampolínu.

Ďalší dar nadácia dostala od pani Bláhovej. Preliezkový domček (viď. obrázok dole), ktorý sme objednali v septembri v rakúskom OBI a mal nám byť dodaný do 5.týždňov v októbri, nám nakoniec došiel žiaľ až koncom novembra, takže s jeho intšaláciou musíme vydržať do jari. Domček postavíme pri zelenej šmykľavke vzadu, pričom sa napojí na už jestvujúcu nástupnú rampu vedúcu k šmykľavke.

Za peniažky všetkým darcom z Horárenskej komunity rodičov a priaznivcov ďakujeme! Tešíme sa Vašej podpore a sme radi, že záhrada funguje naďalej pre všetkých – ako jedna z mála takýchto priestorov – bez vstupného.

Tím Horáreň, december 2010

Zdieľajte!

Napíš reakciu